معرفی بهترین چت بات های جایگزین ChatGPT

صفحه اصلی > ترفندهای کاربردی : معرفی بهترین چت بات های جایگزین ChatGPT
معرفی بهترین چت بات های جایگزین ChatGPT
سلام دوستان، در این ویدیو قصد دارم بهترین چت بات های جایگزین ChatGPT را به شما معرفی کنم. Chat GPT یکی از قدرتمندترین سیستم‌های چت با هوش مصنوعی است،که توسط OpenAI توسعه داده شده است و توانایی برقراری گفتگوی طبیعی و هوشمندانه را با کاربران دارد. اما همیشه ممکن است به دنبال جایگزین‌های بهتری باشیم.

بهترین جایگزین ChatGPT

چت جی پی تی یک ربات گفتگویی است که با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند با شما در مورد هر موضوعی که دوست دارید صحبت کند. اما آیا این ربات تنها گزینه‌ای است که برای گفتگو با هوش مصنوعی دارید؟ خیر. در این مقاله، ما به شما چند تا از بهترین جایگزین ChatGPT را معرفی می‌کنیم که می‌توانند تجربه‌ی جذاب‌تر و مفید‌تری برای شما ایجاد کنند.

گوگل بارد Google Bard

اگر علاقه‌مند به شعر و ادبیات هستید، گوگل بارد رباتی است که برای شما ساخته شده است. این ربات یک شاعر هوشمند است که می‌تواند شعرهایی در سبک‌ها و زبان‌های مختلف بنویسد. شما فقط کافی است موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید و گوگل بارد شعری مرتبط با آن را برای شما تولید می‌کند.

مایکروسافت بینگ چت Bing Chat

این ربات از هوش مصنوعی پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که می‌تواند اطلاعات جدید و مفید را از جستجوی بینگ Bing Search دریافت کند و با شما در مورد آن‌ها صحبت کند. این ربات همچنین می‌تواند محتوای خلاقانه‌ای مانند داستان، کد، ترانه، تقلید از مشاهیر و غیره تولید کند.

جاسپر Jasper.ai

این ربات از هوش مصنوعی قدرتمندی استفاده می‌کند که می‌تواند با شما در مورد موضوعاتی مانند کار، تحصیل، سلامتی، روابط و غیره صحبت کند و به شما پیشنهادها و راهکارهایی بدهد که بر اساس داده‌های علمی و تجربی است.

ویدیو جایگزین ChatGPT

در ویدیو زیر به معرفی جایگزین های دیگر ChatGPT می پردازم و این سرویس هارا به شما معرفی می کنم.

جمع بندی جایگزین ChatGPT

در این پست به معرفی سرویس های جایگزین پرداختم.امیدوارم براتون کاربردی باشه شما چه سرویس دیگه ای سراغ دارید حتما برام کامنت کنید.

برچسب ها :
امیرحسین هستم دانشجوی کارشناسی نرم افزار کامپیوتر
پست های مرتبط

بهترین راه برای نمایش دمای قطعات کامپیوتر ولپ تاپ

در این پست، می‌خواهم با شما درباره یکی از موضوعات مهم و…

۲۱ بهمن ۱۴۰۲

فایل ایزو چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

سلام دوستان عزیز! در این پست جدید ، به بررسی فایل ایزو…

۱۹ بهمن ۱۴۰۲

بهترین روش تمیز کردن کیس کامپیوتر

یکی از قسمت های مهم توی استفاده از Computer و نگه داری…

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید